Санітарно-епідеміологічний висновок
Висновок Держпродспоживслужби України
Якщо у Вас з'явились будь які питання зв'яжіться з нами!
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Оформлення Санітарно-епідеміологічного висновку Держпродспоживслужби України. Працюємо професійно, в оптимальні терміни (термін до 1 місяця).

Санітарно-епідеміологічний висновок Держспоживслужби України - це документ, який підтверджує відповідність готової продукції, виду діяльності або технічних умов (ТУ), за якими виробляється продукція, встановленим вимогам, гігієнічним нормам і санітарним правилам, а також службовець офіційним підтвердженням безпеки продукції для здоров'я людини.

Висновок видається на підставі перевірок зразків продукції на відповідність вимогам санітарних правил і норм. Перевірки проводяться на уповноважених підприємствах Держспоживслужби України і оформляються у вигляді протоколів.

Для проведення перевірок необхідно надати технічну документацію українською / російською мовою, що має відношення до санітарно - епідеміологічними показниками продукції (властивості фарби, показники шуму, вібрації, освітленості, параметри води і інших рідин після контакту з продукцією і т.п.)
Видається висновок Держпродспоживслужби строком від 1 до 5 років на наступні види продукції:
Продукцію українського виробництва
Продукцію імпортного виробництва
Вид діяльності (торгівля, громадське харчування, виробництво)
ТУ (технічні умови)
Наші контакти
Made on
Tilda