Переваги сертифікації систем менеджменту
ISO 9001: 2015(ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 14001)
Сертифікація ДСТУ ISO 9001:2015 Вартість від 10 т. грн.
(Вартість залежить від розміру підприємства і кількості процесів).
Якщо у Вас з'явились будь які питання зв'яжіться з нами!
Працюючи за стандартами ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 14001 компанія вигідно виділяється на ринку, оскільки ефективне управління якістю дозволяє:
Надавати товари і послуги кращої якості
Вигравати тендери
Максимально продуктивно задовольняти потреби клієнтів
Раціональніше використовувати часові та грошові ресурси
Скоординовано і оперативно усувати виникаючі помилки
Виводити мотивацію і залучення персоналу на новий рівень, сприяючи вдосконаленню внутрішніх процесів
Отримувати пільгові умови кредитування
Відповідати вимогам іноземних партнерів
Підвищувати лояльність до компанії з боку владних структур
Мінімізувати ризики
Вирішувати екологічні питання
Як результат, підприємство отримує більше клієнтів і розширює можливості свого бізнесу, аж до отримання держзамовлень і роботи з іноземними компаніями.
Сертифікація на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001: 2015, ДСТУ ISO 14001
Видача сертифіката відповідності ДСТУ EN ISO 9001: 2018 «Системи управління якістю. Вимоги »(EN ISO 9001: 2015, IDT; ISO 9001: 2015, IDT) є заключним етапом процедури впровадження системи менеджменту якості.

Сертифікацією систем менеджменту якості займаються спеціальні органи з сертифікації. Вони, в свою чергу, акредитуються національним органом з акредитації НААУ.

Також існують і незалежні системи сертифікації та акредитації.

Якщо орган із сертифікації систем менеджменту акредитований, то це можна перевірити через сайт НААУ і дізнатися сферу компетентності органу.

Що стосується добровільних систем сертифікації СМК, то за наданням відомостей про сертифікацію можна звернутися на сайт безпосередньо органу з сертифікації систем менеджменту, який видав сертифікат.

Варто сказати, що згідно із законодавством до процедури підготовки до сертифікації дозволено залучати консалтингові компанії, які допоможуть з впровадженням СМЯ, підготовкою документів і сертифікацією системи менеджменту якості.

За рахунок налагоджених механізмів такі організації можуть істотно прискорити весь процес.

Отже, сертифікація відповідності ДСТУ EN ISO 9001: 2018 «Системи управління якістю. Вимоги »(EN ISO 9001: 2015, IDT; ISO 9001: 2015, IDT) - це, по суті своїй, зовнішній аудит (аудит третьої сторони) - оцінка незалежною стороною успішності впровадження СУЯ. (Відповідність вимогу стандарту).

Можлива сертифікація інтегрованої системи менеджменту (ДСТУ ISO 9001, ДСТУ ISO 14001).

Перевірка проводиться в два етапи: документарна і виїзна оцінка відповідності незалежним експертом органу з сертифікації і фахівцем органу.

За умови відповідності всіх наданих документів та діяльності компанії-заявника всім встановленим вимогам оформляється сертифікат, що підтверджує наявність створеної та впровадженої на підприємстві СМЯ.

Оскільки сертифікація на відповідність ДСТУ EN ISO 9001: 2018 «Системи управління якістю. Вимоги »(EN ISO 9001: 2015, IDT; ISO 9001: 2015, IDT) - справа суто добровільна, більшість компаній вдаються до неї для вирішення конкретних бізнес-завдань.

Наприклад, наявність сертифіката дозволяє організації наносити на свій продукт відповідне маркування (що підвищує довіру споживача до товару) або є істотною умовою перемоги в тендері або укладення контракту з іноземним партнером.

Слід зауважити, що для підприємств, які працюють в законодавчо регульованій сфері - сфері дії Технічних регламентів України впровадження ДСТУ EN ISO 9001: 2018 «Системи управління якістю. Вимоги »(EN ISO 9001: 2015-го, IDT; ISO 9001: 2015-го, IDT) відкриває шлях до використання високих модулів оцінки відповідності, таких як D, E, H. Це дозволяє сертифікувати продукцію підвищеної небезпеки.
Наші контакти
Made on
Tilda